تبلیغات
منتظران مصلح - سخنی با شهدای بی پلاک
مقام معظم رهبری در دیدار با دانشجویان، انگیزه، همت، شجاعت، قدرت تفکر و عزم راسخ نسل امروز را تضمین کننده تداوم راه انقلاب دانستند و خطاب به جوانان میهن افزودند: کشوری که با قدرت و ایستادگی به اینجا رسیده باید به پیش برود و الگویی تمام عیار برای جوامع اسلامی ایجاد کند و این وظیفه مهم تاریخی، از عهده شما نسل پرنشاط و مصمم امروز بر خواهد آمد***ایشان فرمودند: دشمنان انقلاب اسلامی و ملت ایران در روند مقابله با ایران اسلامی، به صورت به هم پیوسته و جبهه ای عمل می کنند و با نوعی تقسیم بندی وظایف در چارچوب یک طرح کلی، به فعالیتهای جبهه ای برضد انقلاب مشغولند که اگر این واقعیت از سوی تشکلهای دانشجویی درک شود در عمل به وظایف انقلابی، کمک فراوانی به آنها خواهد کرد*** رهبر انقلاب اسلامی خاطر نشان کردند : جبهه مستکبران در چند حلقه بهم پیوسته، دشمنی خود با انقلاب را دنبال می کند که تحریم اقتصادی - ترویج ابتذال، ایجاد تزلزل در مبانی و مسائل اقتصادی از جمله آنهاست و ایجاد ترس در دانشمندان ایران و متوقف کردن حرکت علمی کشور، حلقه مکمل این طرح کلان است. ایشان خاطرنشان کردند: اگر با این نگاه، حرکت تروریستی دشمنان هوشیارانه تحلیل شود، احساس مسئولیت سنگین تری متوجه انسان می شود و مشخص می گردد که دشمن در حرکاتی به هم پیوسته قصد دارد مانع رشد و پیشرفت علمی کشور شود و از این زاویه، ملت ایران را دچار عقب ماندگی مجدد کند. *** حضرت آیت الله خامنه ای تشکلهای دانشجویی را به کارهای فکری و فرهنگی برنامه مند، هدفمند و عمیق توصیه و خاطرنشان کردند: در شرایط فعلی مجموعه های دانشجویی باید توجه و توان خود را به سمت کارهای عمیق فکری و تحقیق در زمینه مسائل کلامی، اخلاقی، تاریخی، مسائل انقلاب و مسائل گوناگون کشور معطوف کنند. ایشان تأکید کردند: در مورد مسائل سیاسی هم باید کارهای عمیق و به دور از احساسات انجام شود
آیا پنداشتید که داخل بهشت می ‏شوید بی ‏آنکه خداوند جهادگران و شکیبایان شما را معلوم بدارد؟!
سوره آل عمران

بازدید : مرتبه
تاریخ : 1391/10/9
متن پیامهای شهدای بی پلاک:
هفته اول:
باذن الله و باذن رسوله و باذن صاحب الزمان
گام اول شهدای بی پلاک: هر صبحگاه قبل از اینکه کلامی به زبان آوریم دست به سینه میگذاریم و میگوییم "السلام علیک یا صاحب الزمان"

-----------------------------------------------------------------------------------
هفته دوم:
سلام شهید بی پلاک:
در این دو هفته بابت سلامهای سحرگاهیت چند جواب سلام از امام زمانت گرفتی؟
قرار این هفته: سلام صبحگاهمان به مولا+ نماز اول وقت صبح
-----------------------------------------------------------------------------------
هفته سوم:
سلام رفیق بی پلاکم:
چه خبر از دل و نگاه مولا؟
قرار این هفته:
قرارهای قبل+ قبل از انجام هر عملی نیت قربة الی الله ، حتی هنگام راه رفتن، غذا خوردن، صحبت کردن و ....
-----------------------------------------------------------------------------------

سه هفته از شروع طرح میگذره و حالا وقتشه شما در مورد تغییراتی که طرح نیاز داره نظر بدید. بعضی از دوستان گفتند از احادیث استفاده بشه. راستش چون احساس کردم گوش هامون به متن احادیث عادت کرده و یاد نگرفتیم بعد از شنیدنشون بهشون عامل باشیم، سعی کردم متن احادیث و سخنان شهدا رو با زبان خودمونی در این پیامها پیاده کنم.
حاج حسین توی همایشی که اومده بودند پرسیدند الان بچه ها چقدر دور هم می شینند و دعا می خونند و گریه می کنند؟ چقدر با هم قول قرار می ذارند؟ شاید این طرح هم قدمی برای شبیه شهدا شدن بود.
حالا تا مدتی طرح متوقف میشه تا نظرات دوستان جمع آوری بشه و تغییرات لازم اعمال بشه.طبقه بندی: اطلاعیه، 
ارسال توسط مجاهد

روزی این هفته

امام جواد (ع) :


صبر را بالش كن ، و فقر را در آغوش گیر ، و شهوات را به دور انداز ، و با هوای نفس مخالفت كن ، و بدان كه در برابر دیده خدایی ، پس بنگر كه چگونه ای .

تحف العقول ، ص 478

خبرنامه

لطفا آدرس ایمیل خود را به طور کامل وارد نمایید:

پس از ثبت آدرس ایمیل خود، لینک تاییدی به ایمیل ثبت شده ارسال می گردد و شما پس از کلیک بر روی آن لینک ، عضو خبرنامه «منتظران مصلح» خواهید شد.

آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
تصاویر
خاكیان افلاكی
دوستان

خرید شارژ

ابزار وبمستر

عکس

تفریح و سرگرمی

دانلود

قالب وبلاگ

فروشگاه اینترنتی ایران آرنا