تبلیغات
منتظران مصلح - شهدای بی پلاک (توضیحات طرح)
مقام معظم رهبری در دیدار با دانشجویان، انگیزه، همت، شجاعت، قدرت تفکر و عزم راسخ نسل امروز را تضمین کننده تداوم راه انقلاب دانستند و خطاب به جوانان میهن افزودند: کشوری که با قدرت و ایستادگی به اینجا رسیده باید به پیش برود و الگویی تمام عیار برای جوامع اسلامی ایجاد کند و این وظیفه مهم تاریخی، از عهده شما نسل پرنشاط و مصمم امروز بر خواهد آمد***ایشان فرمودند: دشمنان انقلاب اسلامی و ملت ایران در روند مقابله با ایران اسلامی، به صورت به هم پیوسته و جبهه ای عمل می کنند و با نوعی تقسیم بندی وظایف در چارچوب یک طرح کلی، به فعالیتهای جبهه ای برضد انقلاب مشغولند که اگر این واقعیت از سوی تشکلهای دانشجویی درک شود در عمل به وظایف انقلابی، کمک فراوانی به آنها خواهد کرد*** رهبر انقلاب اسلامی خاطر نشان کردند : جبهه مستکبران در چند حلقه بهم پیوسته، دشمنی خود با انقلاب را دنبال می کند که تحریم اقتصادی - ترویج ابتذال، ایجاد تزلزل در مبانی و مسائل اقتصادی از جمله آنهاست و ایجاد ترس در دانشمندان ایران و متوقف کردن حرکت علمی کشور، حلقه مکمل این طرح کلان است. ایشان خاطرنشان کردند: اگر با این نگاه، حرکت تروریستی دشمنان هوشیارانه تحلیل شود، احساس مسئولیت سنگین تری متوجه انسان می شود و مشخص می گردد که دشمن در حرکاتی به هم پیوسته قصد دارد مانع رشد و پیشرفت علمی کشور شود و از این زاویه، ملت ایران را دچار عقب ماندگی مجدد کند. *** حضرت آیت الله خامنه ای تشکلهای دانشجویی را به کارهای فکری و فرهنگی برنامه مند، هدفمند و عمیق توصیه و خاطرنشان کردند: در شرایط فعلی مجموعه های دانشجویی باید توجه و توان خود را به سمت کارهای عمیق فکری و تحقیق در زمینه مسائل کلامی، اخلاقی، تاریخی، مسائل انقلاب و مسائل گوناگون کشور معطوف کنند. ایشان تأکید کردند: در مورد مسائل سیاسی هم باید کارهای عمیق و به دور از احساسات انجام شود
آیا پنداشتید که داخل بهشت می ‏شوید بی ‏آنکه خداوند جهادگران و شکیبایان شما را معلوم بدارد؟!
سوره آل عمران

بازدید : مرتبه
تاریخ : 1391/09/16


بسم الله الرحمن الرحیم


باذن الله و باذن رسوله و باذن صاحب الزمان (عج)

انشاالله که عزاداری همه شما بزرگواران جهادی مورد قبول درگاه حضرت حق قرار گرفته باشد.
مدتی است که از گروه شهدای بی پلاک دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی سخن به میان آمده و قرار بود این طرح از اول ماه محرم شروع به فعالیت کند اما به دلیل کم لطفی بعضی پایگاه ها در ارسال شماره دوستان علاقمند به شرکت در این طرح کمی! طرح عقب افتاد. بماند که هنوز بعضی پایگاه ها کم لطفیشان ادامه دارد ولی ما از امشب طرح را شروع خواهیم کرد.
بعضی از دوستان خواستند که در مورد این طرح بیشتر توضیح داده شود.
هدف از طرح شهدای بی پلاک تقویت روحیه معنوی بچه های بسیجیمان است. با توجه به اینکه بچه ها اکثرا درگیر امور بسیج و انجام فعالیت برای سایر دانشجویان می باشند ممکن است زیاد فرصت نکنند برای خودشان زمان بیشتری بگذارند. اصل طرح به صورت پیامکی است و قرارهایی هفتگی بین بچه ها گذاشته می شود و تا آخر طرح به صورت همگانی برگزار میگردد. به طور مثال نماز صبح اول وقت، قرائت روزانه یک صفحه قرآن و ....
اگر این طرح بین دوستان جا بیفتد احتمالا مراحل بعدی آن هم آغاز می شود. نقطه مثبت این طرح غیر حضوری بودن آن است و اینکه اینجا عهد هر کس بین خود و خدایش است.

در صورتی که سوالات بیشتری در مورد این طرح یا پیشنهادات و انتقاداتی مد نظرتان است

 حتما تا امشب مطرح بفرمایید.
در مورد کاروان کربلا: به دلیل بالا بودن هزینه سفر و انصراف دوستان ثبت نامی برنامه کاروان کنسل گردید.

- محتوای وبلاگ مدتی است به دلیل درگیریهای شخصی افت کرده که انشاالله به زودی جبران می شود.طبقه بندی: اطلاعیه، 
ارسال توسط مجاهد

روزی این هفته

امام جواد (ع) :


صبر را بالش كن ، و فقر را در آغوش گیر ، و شهوات را به دور انداز ، و با هوای نفس مخالفت كن ، و بدان كه در برابر دیده خدایی ، پس بنگر كه چگونه ای .

تحف العقول ، ص 478

خبرنامه

لطفا آدرس ایمیل خود را به طور کامل وارد نمایید:

پس از ثبت آدرس ایمیل خود، لینک تاییدی به ایمیل ثبت شده ارسال می گردد و شما پس از کلیک بر روی آن لینک ، عضو خبرنامه «منتظران مصلح» خواهید شد.

آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
تصاویر
خاكیان افلاكی
دوستان

خرید شارژ

ابزار وبمستر

عکس

تفریح و سرگرمی

دانلود

قالب وبلاگ

فروشگاه اینترنتی ایران آرنا