تبلیغات
منتظران مصلح - برای تو که مطمئنم نمی خوانی...
مقام معظم رهبری در دیدار با دانشجویان، انگیزه، همت، شجاعت، قدرت تفکر و عزم راسخ نسل امروز را تضمین کننده تداوم راه انقلاب دانستند و خطاب به جوانان میهن افزودند: کشوری که با قدرت و ایستادگی به اینجا رسیده باید به پیش برود و الگویی تمام عیار برای جوامع اسلامی ایجاد کند و این وظیفه مهم تاریخی، از عهده شما نسل پرنشاط و مصمم امروز بر خواهد آمد***ایشان فرمودند: دشمنان انقلاب اسلامی و ملت ایران در روند مقابله با ایران اسلامی، به صورت به هم پیوسته و جبهه ای عمل می کنند و با نوعی تقسیم بندی وظایف در چارچوب یک طرح کلی، به فعالیتهای جبهه ای برضد انقلاب مشغولند که اگر این واقعیت از سوی تشکلهای دانشجویی درک شود در عمل به وظایف انقلابی، کمک فراوانی به آنها خواهد کرد*** رهبر انقلاب اسلامی خاطر نشان کردند : جبهه مستکبران در چند حلقه بهم پیوسته، دشمنی خود با انقلاب را دنبال می کند که تحریم اقتصادی - ترویج ابتذال، ایجاد تزلزل در مبانی و مسائل اقتصادی از جمله آنهاست و ایجاد ترس در دانشمندان ایران و متوقف کردن حرکت علمی کشور، حلقه مکمل این طرح کلان است. ایشان خاطرنشان کردند: اگر با این نگاه، حرکت تروریستی دشمنان هوشیارانه تحلیل شود، احساس مسئولیت سنگین تری متوجه انسان می شود و مشخص می گردد که دشمن در حرکاتی به هم پیوسته قصد دارد مانع رشد و پیشرفت علمی کشور شود و از این زاویه، ملت ایران را دچار عقب ماندگی مجدد کند. *** حضرت آیت الله خامنه ای تشکلهای دانشجویی را به کارهای فکری و فرهنگی برنامه مند، هدفمند و عمیق توصیه و خاطرنشان کردند: در شرایط فعلی مجموعه های دانشجویی باید توجه و توان خود را به سمت کارهای عمیق فکری و تحقیق در زمینه مسائل کلامی، اخلاقی، تاریخی، مسائل انقلاب و مسائل گوناگون کشور معطوف کنند. ایشان تأکید کردند: در مورد مسائل سیاسی هم باید کارهای عمیق و به دور از احساسات انجام شود
آیا پنداشتید که داخل بهشت می ‏شوید بی ‏آنکه خداوند جهادگران و شکیبایان شما را معلوم بدارد؟!
سوره آل عمران

بازدید : مرتبه
تاریخ : 1391/07/15
روزها که ورق می خورند، تازه می فهمی جهادی فقط در یک اردوی ده روزه خلاصه نـــمی شود. می فهمی که تازه آن ده روز یک استراحت و فرصت است بین 355 روز باقـــی مـــانده!
جهــــاد اصلی توی شهری است که همه اش رو غبار گناه گرفته و برای نفس کشیدن پا بلندی هم جواب نمی دهد تا از بین لایه غبار گناه پخش شده سرت را بیرون بیاوری و چند جرعه ای هوای پاک تنفس کنی.
اگر دست من بود کنار این تابلوهای نشان دهنده "دز آلاینده های هوا"، تابلویی نصب می کردم تا "دز گنــاه " درون شهر را نشان دهد. احتمالا مثل همیشه مردم بهش نگاه می کردند و به کنار دستیشان می گفتند: " اَ....ه! چرا این مردم رعایت نمی کنند!" بعد هم خودشان در آینه فاکول موهایشان را مرتب می کردند تا نـــکند از نظری جا بمانند یا اینکه سریع چشمهایشان را می چرخاندند تا خدایی نکرده نــکند دختری  از تیررس نگاهشان بگریزد!

ســـلام پیر مردی  که امروز در خیابان حجــــاب من را به سخره گرفتی! نه تنها من... نگاهم را که همراهت کردم دیدم تمام "کـــس هایی" شبیه من!
می دانم که گذرت اینجا نمیفتد ولی این چند خط را برایت می نویسم:
امروز بعد از شنیدن حرفت به رویت خندیدم اما... دلم سوختــــ !
سوخت، اما نه به خاطر خودم، به خاطر تــــو که این مدت باقیمانده را هم به آخرت خودت رحم نمی کنی. دلم سوخت، از اینکه دل پاکـــت را با این حرفهای بی ارزش خطــ خطـــی می کنی...
امروز در دلم حرف تـــلخی پشت سرت نزدم. پشت خنده تلخم برایت دعــــا کردم که عــــــاقبتــــ بخیـــــر شوی...
طبقه بندی: سایر، 
ارسال توسط مجاهد

روزی این هفته

امام جواد (ع) :


صبر را بالش كن ، و فقر را در آغوش گیر ، و شهوات را به دور انداز ، و با هوای نفس مخالفت كن ، و بدان كه در برابر دیده خدایی ، پس بنگر كه چگونه ای .

تحف العقول ، ص 478

خبرنامه

لطفا آدرس ایمیل خود را به طور کامل وارد نمایید:

پس از ثبت آدرس ایمیل خود، لینک تاییدی به ایمیل ثبت شده ارسال می گردد و شما پس از کلیک بر روی آن لینک ، عضو خبرنامه «منتظران مصلح» خواهید شد.

آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
تصاویر
خاكیان افلاكی
دوستان

خرید شارژ

ابزار وبمستر

عکس

تفریح و سرگرمی

دانلود

قالب وبلاگ

فروشگاه اینترنتی ایران آرنا