تبلیغات
منتظران مصلح - قابل توجه جهادگران بزرگوار
مقام معظم رهبری در دیدار با دانشجویان، انگیزه، همت، شجاعت، قدرت تفکر و عزم راسخ نسل امروز را تضمین کننده تداوم راه انقلاب دانستند و خطاب به جوانان میهن افزودند: کشوری که با قدرت و ایستادگی به اینجا رسیده باید به پیش برود و الگویی تمام عیار برای جوامع اسلامی ایجاد کند و این وظیفه مهم تاریخی، از عهده شما نسل پرنشاط و مصمم امروز بر خواهد آمد***ایشان فرمودند: دشمنان انقلاب اسلامی و ملت ایران در روند مقابله با ایران اسلامی، به صورت به هم پیوسته و جبهه ای عمل می کنند و با نوعی تقسیم بندی وظایف در چارچوب یک طرح کلی، به فعالیتهای جبهه ای برضد انقلاب مشغولند که اگر این واقعیت از سوی تشکلهای دانشجویی درک شود در عمل به وظایف انقلابی، کمک فراوانی به آنها خواهد کرد*** رهبر انقلاب اسلامی خاطر نشان کردند : جبهه مستکبران در چند حلقه بهم پیوسته، دشمنی خود با انقلاب را دنبال می کند که تحریم اقتصادی - ترویج ابتذال، ایجاد تزلزل در مبانی و مسائل اقتصادی از جمله آنهاست و ایجاد ترس در دانشمندان ایران و متوقف کردن حرکت علمی کشور، حلقه مکمل این طرح کلان است. ایشان خاطرنشان کردند: اگر با این نگاه، حرکت تروریستی دشمنان هوشیارانه تحلیل شود، احساس مسئولیت سنگین تری متوجه انسان می شود و مشخص می گردد که دشمن در حرکاتی به هم پیوسته قصد دارد مانع رشد و پیشرفت علمی کشور شود و از این زاویه، ملت ایران را دچار عقب ماندگی مجدد کند. *** حضرت آیت الله خامنه ای تشکلهای دانشجویی را به کارهای فکری و فرهنگی برنامه مند، هدفمند و عمیق توصیه و خاطرنشان کردند: در شرایط فعلی مجموعه های دانشجویی باید توجه و توان خود را به سمت کارهای عمیق فکری و تحقیق در زمینه مسائل کلامی، اخلاقی، تاریخی، مسائل انقلاب و مسائل گوناگون کشور معطوف کنند. ایشان تأکید کردند: در مورد مسائل سیاسی هم باید کارهای عمیق و به دور از احساسات انجام شود
آیا پنداشتید که داخل بهشت می ‏شوید بی ‏آنکه خداوند جهادگران و شکیبایان شما را معلوم بدارد؟!
سوره آل عمران

بازدید : مرتبه
تاریخ : 1391/06/18

از اونجایی که تا انتخابات ریاست جمهوری  کمتر از 1 سال مونده، انشاالله از فردا بحث های بصیرت و استقامت(از بیانات مقام معظم رهبری) رو ادامه می دیم.
اگر بزرگواران مسئول هم منت بر سر ما گذاشتن و سری به این وب زدند، یک بخش کار اختصاص پیدا می کنه به مباحثات و پرسش و پاسخ مسئولین.
منبعی از سخنان رهبری مِن باب جهادی پیدا کردم که انشاالله بعد از اینکه به دستم رسید مطالبش رو در وب قرار میدم تا انشاالله کرسی های سایبری مون دقیق تر و مفهومی تر بشه و با سخنان رهبری هم بتونیم جواب برخی سوالاتمون رو بگیریم.

اما در اینجا چند مطلب قابل ذکره:
1- این وبلاگ یک وبلاگ اختصاصی نیست پس مشارکت همه افراد با همه دیدگاه ها رو می طلبه
2- سعی بر اینه که مطالب وبلاگ copy+paste نباشه. پس منتظر دست نوشته های دوستان + افکار +دیدگاه ها هستیم.
3- با توجه به اینکه مباحث بصیرت و استقامت در ادامه مطالب گذشته است، لطفا افرادی که مطالب گذشته رو مطالعه نکردند مروری هر چند ظاهری داشته باشند تا مسیر دستشون بیاد.
4-لطفا سعی کنیم با برنامه ریزی دقیق در همه عرصه هایی که تکلیفی بر گردن داریم حضور موثر داشته باشیم تا بعدا شرمنده آقا و حضرت صاحب الزمان (عج) نشیم.


التماس دعاطبقه بندی: اطلاعیه، 
ارسال توسط مجاهد

روزی این هفته

امام جواد (ع) :


صبر را بالش كن ، و فقر را در آغوش گیر ، و شهوات را به دور انداز ، و با هوای نفس مخالفت كن ، و بدان كه در برابر دیده خدایی ، پس بنگر كه چگونه ای .

تحف العقول ، ص 478

خبرنامه

لطفا آدرس ایمیل خود را به طور کامل وارد نمایید:

پس از ثبت آدرس ایمیل خود، لینک تاییدی به ایمیل ثبت شده ارسال می گردد و شما پس از کلیک بر روی آن لینک ، عضو خبرنامه «منتظران مصلح» خواهید شد.

آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
تصاویر
خاكیان افلاكی
دوستان

خرید شارژ

ابزار وبمستر

عکس

تفریح و سرگرمی

دانلود

قالب وبلاگ

فروشگاه اینترنتی ایران آرنا