تبلیغات
منتظران مصلح - چاشنی غذا!
مقام معظم رهبری در دیدار با دانشجویان، انگیزه، همت، شجاعت، قدرت تفکر و عزم راسخ نسل امروز را تضمین کننده تداوم راه انقلاب دانستند و خطاب به جوانان میهن افزودند: کشوری که با قدرت و ایستادگی به اینجا رسیده باید به پیش برود و الگویی تمام عیار برای جوامع اسلامی ایجاد کند و این وظیفه مهم تاریخی، از عهده شما نسل پرنشاط و مصمم امروز بر خواهد آمد***ایشان فرمودند: دشمنان انقلاب اسلامی و ملت ایران در روند مقابله با ایران اسلامی، به صورت به هم پیوسته و جبهه ای عمل می کنند و با نوعی تقسیم بندی وظایف در چارچوب یک طرح کلی، به فعالیتهای جبهه ای برضد انقلاب مشغولند که اگر این واقعیت از سوی تشکلهای دانشجویی درک شود در عمل به وظایف انقلابی، کمک فراوانی به آنها خواهد کرد*** رهبر انقلاب اسلامی خاطر نشان کردند : جبهه مستکبران در چند حلقه بهم پیوسته، دشمنی خود با انقلاب را دنبال می کند که تحریم اقتصادی - ترویج ابتذال، ایجاد تزلزل در مبانی و مسائل اقتصادی از جمله آنهاست و ایجاد ترس در دانشمندان ایران و متوقف کردن حرکت علمی کشور، حلقه مکمل این طرح کلان است. ایشان خاطرنشان کردند: اگر با این نگاه، حرکت تروریستی دشمنان هوشیارانه تحلیل شود، احساس مسئولیت سنگین تری متوجه انسان می شود و مشخص می گردد که دشمن در حرکاتی به هم پیوسته قصد دارد مانع رشد و پیشرفت علمی کشور شود و از این زاویه، ملت ایران را دچار عقب ماندگی مجدد کند. *** حضرت آیت الله خامنه ای تشکلهای دانشجویی را به کارهای فکری و فرهنگی برنامه مند، هدفمند و عمیق توصیه و خاطرنشان کردند: در شرایط فعلی مجموعه های دانشجویی باید توجه و توان خود را به سمت کارهای عمیق فکری و تحقیق در زمینه مسائل کلامی، اخلاقی، تاریخی، مسائل انقلاب و مسائل گوناگون کشور معطوف کنند. ایشان تأکید کردند: در مورد مسائل سیاسی هم باید کارهای عمیق و به دور از احساسات انجام شود
آیا پنداشتید که داخل بهشت می ‏شوید بی ‏آنکه خداوند جهادگران و شکیبایان شما را معلوم بدارد؟!
سوره آل عمران

بازدید : مرتبه
تاریخ : 1391/06/18
از اونجایی که مسئولین محترم جهادی هنوز به "هل من ناصر ینصرنی" ما پاسخی ندادند !خاطره ای از جهادی رو ذکر می کنیم تا انشاءالله ، اگه خدا خواست، گوش شیطون کر، پست بعدیمون پاسخ بزرگواران مسئول و مباحثات بعدی باشه.بعد یک روز پر دردسر و سخت که نزدیک به 7 ساعت با بچه های روستا سر و کله زده بودیم ، دور هم نشسته بودیم و درباره شام شب بحث می کردیم که جناب فرمانده با یک سینی پر از سوسیس- سیب زمینی وارد اتاق شد. خب قرار بود غذا خوراک لوبیا باشه و دیدن این سوسیس ها هیجان خاصی رو ایجاد کرده بود. تقریبا نصف بیشتر بچه ها غذاشون رو تموم کرده بودند و مابقی هم لقمه های آخرشون بود که از گوشه سفره زمزمه هایی شنیده شد. اونایی که کنار من نشسته بودند شروع کردند به ابرو بالا انداختن که صداش رو در نیارید. اما چون حیف بود که خبر به این لذیذی از دست بره گوش به گوش به ما هم رسید. یک مگس بخت برگشته ای دلش برا جهادیا سوخته بود و برای افزایش پروتئین غذاشون خودش رو در دیگ سوسیس-تخم مرغ انداخته  و بعد اینکه کاملا پخته شده بود و پروتئین بدنش به طور مساوی در غذا پخش شده بود ، جسد محترمش در ظرف یکی از دوستان عزیز خودنمائی می کرد!

دیدن چنین صحنه ای اصولا باید همه رو از اشتها بندازه و ملت دست از غذا بکشند ولی با توجه به اینکه اردو اردوی جهادی بود کسی به روی خودش نیاورد و غیر از اون ظرف حاوی جسد! که راهی سطل زباله شد باقی غذاها به احترام نیت مگس و برای ناکام نموندن هدفش ، کاملا بلعیده شد!
دعای خاتمه غذای بچه ها هم این جمله بود:

خدایا شکر که به جای مگس ، سوسک در غذایمان قرار ندادی!!!

در تصویر پایین می تونید جسد مگس بخت برگشته رو به وضوح مشاهده کنید و در تصاویر پایین ترش باقی حشراتی رو که در سر سفره ها در این اردو ما رو همراهی کردند!طبقه بندی: خاطرات، 
ارسال توسط مجاهد

روزی این هفته

امام جواد (ع) :


صبر را بالش كن ، و فقر را در آغوش گیر ، و شهوات را به دور انداز ، و با هوای نفس مخالفت كن ، و بدان كه در برابر دیده خدایی ، پس بنگر كه چگونه ای .

تحف العقول ، ص 478

خبرنامه

لطفا آدرس ایمیل خود را به طور کامل وارد نمایید:

پس از ثبت آدرس ایمیل خود، لینک تاییدی به ایمیل ثبت شده ارسال می گردد و شما پس از کلیک بر روی آن لینک ، عضو خبرنامه «منتظران مصلح» خواهید شد.

آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
تصاویر
خاكیان افلاكی
دوستان

خرید شارژ

ابزار وبمستر

عکس

تفریح و سرگرمی

دانلود

قالب وبلاگ

فروشگاه اینترنتی ایران آرنا